II Bandeira Illa do Samertolameu – Concello de Meira

24 Xullo @ 11:30 h / Concello de Moaña
EVENTOALIÑACIÓNS E RESULTADOS

Detalles

Fecha:
24 Xullo 2016
Hora:
11:30 h

Normativa da Regata

 

Acta Arbitral da Regata

Organizador

SD SAMERTOLAMEU

Correo electrónico:
administracion@ligalgt.com

Website:
http://ligalgt.com

Árbitros:

  • Senén Martíns González
  • Franco Cobas González
  • Ramón Rodríguez González
  • María del Carmen Costas Otero

Lugar

Concello de Moaña

Dirección:
Porto de Meira
36950, Concello de Moaña
Pontevedra

Resultado xeral

POSTOQBCLUBAliñacións1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.
132C.R. Pueblatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 4:38  9:27  14:23   19:12.64 
234C.R. Arestrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:40+0:029:31+0:0414:27+0:0419:20.48+0:07.84
333S.D. Samertolameutrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:39+0:019:38+0:1114:37+0:1419:27.15+0:14.51
421C.M. Castropoltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:40+0:029:36+0:0914:40+0:17 19:28.04+0:15.40
531C.M. Bueu-Teccarsatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:44+0:069:38+0:1114:39+0:1619:34.00+0:21.36
624C.R. Coruxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:40+0:029:36+0:0914:43+0:2019:34.33+0:21.69
722C.R. Mecos-Mondariztrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:46+0:089:41+0:1414:49+0:2619:38.45+0:25.81
813Amegrove C.R.D.C.trainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:44+0:069:45+0:1814:57+0:3419:55.32+0:42.68
923C.R. Chapelatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:48+0:109:45+0:1814:58+0:3519:56.04+0:43.40
1012C.R. Vilaxoántrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:56+0:1810:03+0:3615:28+1:0520:27.02+1:14.38
1114C.R. Salgado-Perillotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:56+0:1810:05+0:3815:28+1:0520:28.38+1:15.74

Resultado por quendas

POSTOBCLUB1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.

QUENDA 1

13Amegrove C.R.D.C. 4:44  9:45  14:57  19:55.32 
22C.R. Vilaxoán4:56+0:1210:03+0:1815:28+0:2120:27.02+0:31.70
34C.R. Salgado-Perillo4:56+0:1210:05+0:2015:28+0:2120:28.38+0:33.06

QUENDA 2

11C.M. Castropol 4:40  9:36  14:40  19:28.04 
24C.R. Coruxo 4:40  9:36 14:43+0:0319:34.33+0:05.71
32C.R. Mecos-Mondariz4:46+0:069:41+0:0514:49+0:0919:38.45+0:09.59
43C.R. Chapela4:48+0:089:45+0:0914:58+0:1819:56.04+0:28.00

QUENDA 3

12C.R. Puebla 4:38  9:27  14:23  19:12.64 
24C.R. Ares4:40+0:029:31+0:0414:27+0:0419:20.48+0:07.84
33S.D. Samertolameu4:39+0:019:38+0:1114:37+0:1419:27.15+0:14.51
41C.M. Bueu-Teccarsa4:44+0:069:38+0:1114:39+0:1619:34.00+0:21.36

 FONDO ROJO : Equipos descalificados.
 FONDO VERDE : Mejor parcial.

Colaboran