II Bandeira Parquistas de Carril

14 Agosto @ 18:00 h / Concello de Vilagarcía de Arousa
EVENTOALIÑACIÓNS E RESULTADOS

Detalles

Fecha:
14 Agosto de 2016
Hora:
18:00 h

Normativa da Regata

 

Acta Arbitral da Regata

Organizador

CR VILAXOÁN

Correo electrónico:
administracion@ligalgt.com

Website:
http://ligalgt.com

Árbitros:

  • Paloma Carpente Iglesias
  • Marta Boubeta Resille
  • Miriam del Río del Río
  • María del Carmen Costas Otero

Lugar

Peirao de Carril

Dirección:
Peirao de Carril,
36610, Concello de Vilagarcía
Pontevedra

Resultado xeral

POSTOQBCLUBAliñacións1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.4ª VIRDIF.5ª VIRDIF.TOTALDIF.
33C.R. Arestrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:17+0:066:37+0:0110:08+0:03 13:33  17:05  20:22.58 
32S.D. Samertolameutrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:20+0:096:40+0:0410:13+0:0813:38+0:0517:12+0:0720:26.26+0:03.68
21C.M. Bueu-Teccarsatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:12+0:01 6:36  10:05 13:35+0:0217:07+0:0220:29.88+0:07.30
31C.R. Pueblatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:22+0:116:40+0:0410:13+0:0813:38+0:0517:15+0:1020:33.22+0:10.64
22C.R. Mecos-Mondariztrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:13+0:026:42+0:0610:14+0:0913:44+0:1117:17+0:1220:35.61+0:13.03
24C.M. Castropoltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 3:11 6:39+0:0310:12+0:0713:42+0:0917:17+0:1220:39.56+0:15.58
23C.R. Chapelatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:17+0:066:50+0:1410:23+0:1814:01+0:2817:40+0:3521:11.95+0:49.37
13Amegrove C.R.D.C.trainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:14+0:036:51+0:1510:24+0:1914:06+0:3317:45+0:4021:17.07+0:54.49
3C.R. Coruxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:22+0:116:50+0:1410:28+0:2314:06+0:3317:50+0:4521:25.12+1:02.54
10º12C.R. Salgado-Perillotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:24+0:137:07+0:3110:48+0:4314:30+0:5718:12+1:0721:48.28+1:25.70
11º14C.R. Vilaxoántrainera-de-regatas-disarmodel-20144-13:22+0:117:04+0:2810:48+0:4314:34+1:0118:16+1:1121:53.70+1:31.12

Resultado por quendas

POSTOBCLUB1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.4ª VIRDIF.5ª VIRDIF.TOTALDIF.

QUENDA 1

3Amegrove C.R. 3:14  6:51  10:24  14:06  17:45  21:17.07 
2C.R. Salgado-Perillo3:24+0:107:07+0:1610:48+0:2414:30+0:2418:12+0:2721:48.28+0:31.21
4C.R. Vilaxoán3:22+0:087:04+0:1310:48+0:2414:34+0:2818:16+0:3121:53.70+0:36.63

QUENDA 2

1C.M. Bueu-Teccarsa3:12+0:01 6:36  10:05  13:35  17:07  20:29.88 
2C.R. Mecos-Mondariz3:13+0:026:42+0:0610:14+0:0913:44+0:0917:17+0:1020:35.61+0:05.73
4C.M. Castropol 3:11 6:39+0:0310:12+0:0713:42+0:0717:17+0:1020:39.56+0:09.68
3C.R. Chapela3:17+0:066:50+0:1410:23+0:1814:01+0:2617:40+0:3321:11.95+0:42.07

QUENDA 3

3C.R. Ares 3:17  6:37  10:08  13:33  17:05  20:22.58 
2S.D. Samertolameu3:20+0:036:40+0:0310:13+0:0513:38+0:0517:12+0:0720:26.26+0:03.68
1C.R. Puebla3:22+0:056:40+0:0310:13+0:0513:38+0:0517:15+0:1020:33.22+0:10.64
4C.R. Coruxo3:22+0:056:50+0:1310:28+0:2014:06+0:3317:50+0:4521:25.12+1:02.54

 FONDO ROJO : Equipos descalificados.
 FONDO VERDE : Mejor parcial.

Colaboran