IV Bandeira A Mariña (Burela)

27 Agosto @ 17:30 h / Concello de Burela
EVENTOALIÑACIÓNS E RESULTADOS

Detalles

Fecha:
27 Agosto de 2016
Hora:
17:30 h

Normativa da Regata

 

Acta Arbitral da Regata

Organizador

ALN – LGT

Correo electrónico:
administracion@ligalgt.com

Website:
http://ligalgt.com

Árbitros:

  • Paloma Carpente Iglesias
  • Ramón Durán González
  • Rubén Rascado Curveira
  • Pablo Carpente Iglesias

Lugar

Burela

Dirección:
Peirao de Burela,
27880, Concello de Burela
Lugo

Resultado xeral

POSTOQBCLUBAliñacións1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.
35C.R. Arestrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 4:43  10:15  15:18  20:36.67 
34S.D. Samertolameutrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:45+0:0210:21+0:0615:25+0:0720:50.85+0:14.18
33C.R. Pueblatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:49+0:0610:21+0:0615:29+0:1120:51.06+0:14.39
32C.R. Coruxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:50+0:0710:29+0:1415:42+0:2421:10.65+0:33.98
31C.M. Castropoltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:51+0:0810:33+0:1815:43+0:2521:12.53+0:35.86
24C.R. Mecos-Mondariztrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:52+0:0910:56+0:4116:09+0:51 22:01.97+1:25.30
22Amegrove C.R.D.C.trainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:51+0:0810:54+0:3916:11+0:5322:02.12+1:25.45
25C.M. Bueu-Teccarsatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:53+0:1010:52+0:3716:09+0:5122:02.88+1:26.21
23C.R. Chapelatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:57+0:1410:58+0:4316:15+0:5722:08.28+1:31.61
10º15C.R. Rianxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:04+0:2111:01+0:4616:21+1:03 22:18.45+1:41.78
11º21C.R. Vilaxoántrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:05+0:2211:14+0:5916:36+1:1722:36.82+2:00.15
12º14C.D.M. Meratrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:09+0:2611:06+0:5016:40+1:2122:37.16+2:00.49
13º12C.R. Vila de Cangastrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:06+0:2311:05+0:4916:34+1:1522:41.72+2:05.05
14º11C.R. Puebla Btrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:12+0:2911:12+0:5716:41+1:2222:53.44+2:16.77
15º13C.R. Naróntrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:12+0:2911:19+1:0416:52+1:3323:04.73+2:28.06

PROMOCIÓN ASCENSO

13C.N. Boirotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:04+0:05 11:24 16:50+0:02 22:50.63 
11C.R. A Cabana-Ferroltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 4:59 11:25+0:01 16:48 22:59.39+0:08.76
12C.R. Salgado-Perillotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:09+0:1011:29+0:0516:59+0:1123:04.48+0:13.85

Resultado por quendas

POSTOBCLUB1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.

PROMOCIÓN ASCENSO

3CN Boiro5:04+0:05 11:24 16:50+0:02 22:50.63 
1CR A Cabana-Ferrol 4:59 11:25+0:01 16:48 22:59.39+0:08.76
2C.R. Salgado-Perillo5:09+0:1011:29+0:0516:59+0:1123:04.48+0:13.85

QUENDA 1

5CR Rianxo 5:04  11:01  16:21  22:18.45 
4CM Mera5:09+0:0511:06+0:0516:40+0:1922:37.16+0:18.71
2CR Vila Cangas5:06+0:0211:05+0:0416:34+0:1322:41.72+0:23.27
1CR Puebla B5:12+0:0811:12+0:1116:41+0:2022:53.44+0:34.99
3CR Narón5:12+0:0811:19+0:1816:52+0:3123:04.73+0:46.28

QUENDA 2

4C.R. Mecos-Mondariz4:52+0:0110:56+0:04 16:09  22:01.97 
2Amegrove C.R.D.C. 4:51 10:54+0:0216:11+0:0222:02.12+0:01.15
5C.M. Bueu-Teccarsa4:53+0:02 10:52  16:09 22:02.88+0:01.91
3C.R. Chapela4:57+0:0610:58+0:0616:15+0:0622:08.28+0:06.31
1C.R. Vilaxoán5:05+0:1411:14+0:2216:36+0:2722:36.82+0:34.85

QUENDA 3

5C.R. Ares 4:43  10:15  15:18  20:36.67 
4S.D. Samertolameu4:45+0:0210:21+0:0615:25+0:0720:50.85+0:14.18
3C.R. Puebla4:49+0:0610:21+0:0615:29+0:1120:51.06+0:14.39
2C.R. Coruxo4:50+0:0710:29+0:1415:42+0:2421:10.65+0:33.98
1C.M. Castropol4:51+0:0810:33+0:1815:43+0:2521:12.53+0:35.86

 FONDO ROJO : Equipos descalificados.
 FONDO VERDE : Mejor parcial.

Colaboran