IV Bandeira A Mariña (Ribadeo)

28 Agosto @ 11:30 h / Concello de Ribadeo
EVENTOALIÑACIÓNS E RESULTADOS ALIÑACIÓNS E RESULTADOS FEMININA

Detalles

Fecha:
28 Agosto de 2016
Hora:
11:30 h

Normativa da Regata

 

Acta Arbitral da Regata

Organizador

ALN – LGT

Correo electrónico:
administracion@ligalgt.com

Website:
http://ligalgt.com

Árbitros:

  • Paloma Carpente Iglesias
  • Ramón Durán González
  • Rubén Rascado Curveira
  • Pablo Carpente Iglesias

Lugar

Ribadeo

Dirección:
Peirao de Ribadeo,
27700, Concello de Ribadeo
Lugo

Resultado xeral

POSTOQBCLUBAliñacións1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.
2C.R. Arestrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 5:09  9:42  15:15  19:45.02 
2S.D. Samertolameutrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:11+0:029:46+0:0415:20+0:0419:50.32+0:05.30
2C.R. Pueblatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:12+0:039:48+0:0615:21+0:0619:50.74+0:05.72
2C.M. Castropoltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:13+0:049:48+0:0615:24+0:0919:55.99+0:10.97
2C.R. Mecos-Mondariztrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:22+0:139:58+0:1615:38+0:2320:11.61+0:26.59
2C.R. Coruxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:15+0:069:55+0:1315:35+0:2020:12.40+0:27.38
2C.M. Bueu-Teccarsatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:19+0:109:57+0:1515:39+0:2420:12.42+0:27.40
1C.R. Chapelatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:19+0:109:56+0:1415:41+0:2620:15.89+0:30.87
2Amegrove C.R.D.C.trainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:19+0:109:59+0:1715:42+0:2720:17.18+0:32.16
10º1C.R. Rianxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:19+0:109:56+0:1415:38+0:2320:22.04+0:36.02
11º1C.D.M. Meratrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:28+0:1910:09+0:2715:59+0:4420:37.61+0:51.59
12º1C.R. Puebla Btrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:25+0:1610:08+0:2615:58+0:4320:49.64+1:04.62
13º1C.R. Vila de Cangastrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:33+0:2410:22+0:4016:26+1:1121:12.18+1:17.16
14º1C.R. Vilaxoántrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:29+0:2010:18+0:3616:29+1:1421:12.39+1:17.37
15º1C.R. Naróntrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:34+0:2510:24+0:4216:22+1:0721:19.57+1:24.55

PROMOCIÓN ASCENSO

ContrarrelojC.R. A Cabana-Ferroltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 5:19  9:58  15:45  20:17.20 
ContrarrelojC.R. Salgado-Perillotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:21+0:0210:04+0:0615:52+0:0720:27.61+0:10.41
ContrarrelojC.N. Boirotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:26+0:0710:10+0:1216:01+0:1620:40.68+0:23.48

Resultado por quendas

POSTOBCLUB1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.

PROMOCIÓN ASCENSO

C.R. A Cabana-Ferrol 5:19  9:58  15:45  20:17.20 
C.R. Salgado-Perillo5:21+0:0210:04+0:0615:52+0:0720:27.61+0:10.41
C.N. Boiro5:26+0:0710:10+0:1216:01+0:1620:40.68+0:23.48

QUENDA 1

C.R. Chapela 5:19  9:56 15:41+0:03 20:15.89 
C.R. Rianxo 5:19  9:56  15:38 20:22.04+0:06.15
C.D.M. Mera5:28+0:0910:09+0:1315:59+0:2220:37.61+0:21.72
C.R. Puebla B5:25+0:0610:08+0:1215:58+0:2120:49.64+0:33.75
C.R. Vila de Cangas5:33+0:1410:22+0:2616:26+0:4821:12.18+0:58.29
C.R. Vilaxoán5:29+0:1010:18+0:2216:29+0:5121:12.39+0:58.50
C.R. Narón5:34+0:1510:24+0:2816:22+0:4421:19.57+1:05.68

QUENDA 2

C.R. Ares 5:09  9:42  15:15  19:45.02 
S.D. Samertolameu5:11+0:029:46+0:0415:20+0:0519:50.32+0:05.30
C.R. Puebla5:12+0:039:48+0:0615:21+0:0619:50.74+0:05.72
C.M. Castropol5:13+0:049:48+0:0615:24+0:0919:55.99+0:10.97
C.R. Mecos-Mondariz5:22+0:139:58+0:1615:38+0:2320:11.61+0:26.59
C.R. Coruxo5:15+0:069:55+0:1315:35+0:2020:12.40+0:27.38
C.M. Bueu-Teccarsa5:19+0:109:57+0:1515:39+0:2420:12.42+0:27.40
Amegrove C.R.D.C.5:19+0:109:59+0:1715:42+0:2720:17.18+0:32.16

Resultado Bandeira A Mariña

POSTOCLUBBURELARIBADEOTOTAL
C.R. Ares  20:36.67  19:45.02  40:21.69 
S.D. Samertolameu20:50.8519:50.3240:41.17
C.R. Puebla20:51.0619:50.7440:41.80
C.M. Castropol21:12.5319:55.9941:08.52
C.R. Coruxo21:10.6520:12.4041:23.05
C.R. Mecos-Mondariz22:01.9720:11.6142:13.58
C.M. Bueu-Teccarsa22:02.8820:12.4242:15.30
C.R. Chapela22:08.2820:15.8942:24.17
Amegrove C.R.D.C.22:02.1220:19.3042:19.30
10ºC.R. Rianxo22:18.4520:22.0442:40.49
11ºC.D.M. Mera22:37.1620:37.6143:14.76
12ºC.R. Puebla B22:53.4420:49.6443:43.08
13ºC.R. Vilaxoán22:36.8221:12.3943:49.21
14ºC.R. Vila de Cangas22:41.7221:12.1843:53.90
15ºC.R. Narón23:04.7321:19.5744:24.30

PROMOCIÓN ASCENSO

C.R. A Cabana-Ferrol22:59.39 20:17.20 43:16.59
C.N. Boiro  22:50.63 20:40.6843:31.31
C.R. Salgado-Perillo23:04.4820:27.6143:32.09

 FONDO ROJO : Equipos descalificados.
 FONDO VERDE : Mejor parcial.

Resultado xeral

POSTOBCLUBAliñacións1ª VIRDIF.TOTALDIF.
ContrarrelojCR Cabo de Cruztrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 5:54  10:47.74 
ContrarrelojCR Chapelatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-16:14+0:2011:21.23+0:33.49
ContrarrelojCR A Cabana-Ferroltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-16:22+0:2811:38.57+0:50.83

 FONDO ROJO : Equipos descalificados.
 FONDO VERDE : Mejor parcial.

Colaboran