IX Bandeira Concello de Ares

20 Agosto @ 18:00 h / Concello de Ares
EVENTOALIÑACIÓNS E RESULTADOS

Detalles

Fecha:
20 Agosto de 2016
Hora:
18:00 h

Normativa da Regata

 

Acta Arbitral da Regata

Organizador

CR ARES

Correo electrónico:
administracion@ligalgt.com

Website:
http://ligalgt.com

Árbitros:

  • Ricardo Del Río Santomé
  • José Carlos Iglesias Raña
  • Franco Cobas González
  • Martina Juncal Guardado
cartel ares

Lugar

Ares

Dirección:
Peirao de Ares,
15624, Concello de Ares
A Coruña

Resultado xeral

POSTOQBCLUBAliñacións1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.
31C.R. Arestrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 4:54  10:11  15:26  20:40.41 
33S.D. Samertolameutrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:58+0:0410:17+0:0615:39+0:1320:56.84+0:16.43
32C.R. Pueblatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:59+0:0510:23+0:1215:41+0:1521:02.88+0:22.47
24C.R. Mecos-Mondariztrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:04+0:1010:23+0:1215:46+0:2021:05.09+0:24.68
23C.M. Castropoltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:06+0:1210:27+0:1715:52+0:2621:10.03+0:29.62
21C.M. Bueu-Teccarsatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:05+0:1110:25+0:1415:49+0:2321:10.62+0:30.21
34C.R. Coruxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 4:54 10:25+0:1415:51+0:2521:18.59+0:38.18
22C.R. Chapelatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:06+0:1210:36+0:2516:10+0:4421:43.03+1:02.62
13Amegrove C.R.D.C.trainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:08+0:1410:40+0:2916:12+0:4621:45.25+1:04.84
10º11C.R. Vilaxoántrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:16+0:2210:46+0:3516:23+0:5721:56.74+1:16.33
11º14C.R. Salgado-Perillotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:20+0:2610:56+0:4516:43+1:1722:25.66+1:45.25

Resultado por quendas

POSTOBCLUB1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.

QUENDA 1

3Amegrove CR 5:08  10:40  16:12  21:45.25 
1CR Vilaxoán5:16+0:0810:46+0:0616:23+0:1121:56.74+0:11.49
4CR Salgado-Perillo5:20+0:1210:56+0:1616:43+0:3122:25.66+0:40.41

QUENDA 2

4CR Mecos-Mondariz 5:04  10:23  15:46  21:05.09 
3CM Castropol5:06+0:0210:27+0:0515:52+0:0621:10.03+0:04.94
1CM Bueu-Teccarsa5:05+0:0110:25+0:0215:49+0:0321:10.62+0:05.53
2CR Chapela5:06+0:0210:36+0:1316:10+0:3421:43.03+0:37.94

QUENDA 3

1CR Ares 4:54  10:11  15:26  20:40.41 
3SD Samertolameu4:58+0:0410:17+0:0615:39+0:1320:56.84+0:16.43
2CR Puebla4:59+0:0510:23+0:1215:41+0:1521:02.88+0:22.47
4CR Coruxo 4:54 10:25+0:1415:51+0:2521:18.59+0:38.18

 FONDO ROJO : Equipos descalificados.
 FONDO VERDE : Mejor parcial.

Colaboran