V Bandeira Salgado Congelados

16 Xullo @ 17:30 h / Perillo-Oleiros
EVENTOALIÑACIÓNS E RESULTADOS

Detalles

Fecha:
16 Xullo 2016
Hora:
17:30 h

Normativa da Regata

 

Acta Arbitral da Regata

Organizador

CR SALGADO-PERILLO

Correo electrónico:
administracion@ligalgt.com

Website:
http://ligalgt.com

Árbitros:

  • Paloma Carpente Iglesias
  • Miriam del Río del Río
  • Ramón Durán González
  • Rubén Rascado Curveira
IMG-20160715-WA0005

Lugar

Perillo-Oleiros 

Dirección:
Praia de Santa Cristina, Perillo (Oleiros)
15172, Perilllo
A Coruña

Resultado xeral

POSTOQBCLUBAliñacións1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.
114C.R. Coruxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 5:05  10:17  15:35  20:45.52 
213S.D. Samertolameutrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:07+0:02 10:17 15:43+0:0820:54.57+0:09.05
312C.R. Pueblatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:10+0:0510:20+0:0315:47+0:1221:02.07+0:16.55
423C.R. Mecos-Mondariztrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:12+0:0710:22+0:0515:54+0:19 21:06.16+0:19.64
524C.R. Chapelatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:17+0:1210:27+0:1016:04+0:2921:19.91+0:33.39
622C.M. Castropoltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:12+0:0710:31+0:1416:09+0:3421:22.40+0:35.88
711C.R. Arestrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:13+0:0810:37+0:2016:11+0:3621:31.26+0:44.74
821C.M. Bueu-Teccarsatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:18+0:1310:41+0:2416:24+0:4921:50.84+1:05.32
912Amegrove C.R.D.C.trainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:23+0:1810:40+0:2316:30+0:55 21:51.21+1:05.69
1014C.R. Salgado-Perillotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:31+0:2610:50+0:3316:45+1:1022:00.65+1:15.13
1111C.R. Vilaxoántrainera-de-regatas-disarmodel-20144-15:40+0:3511:16+0:5917:21+1:4622:59.40+2:13.88

Resultado por quendas

POSTOBCLUB1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.

QUENDA 1

12Amegrove C.R.D.C. 5:23  10:40  16:30  21:51.21 
24C.R. Salgado-Perillo5:31+0:0810:50+0:1016:45+0:1522:00.65+0:09.44
31C.R. Vilaxoán5:40+0:1911:16+0:3617:21+0:5122:59.40+1:08.19

QUENDA 2

13C.R. Mecos-Mondariz 5:12  10:22  15:54  21:06.16 
24C.R. Chapela5:17+0:0510:27+0:0516:04+0:1021:19.91+0:16.75
32C.M. Castropol 5:12 10:31+0:0916:09+0:1521:22.40+0:19.24
41C.M. Bueu-Teccarsa5:18+0:0610:41+0:1916:24+0:3021:50.84+0:47.68

QUENDA 3

14C.R. Coruxo 5:05  10:17  15:35  20:45.52 
23S.D. Samertolameu5:07+0:02 10:17 15:43+0:0820:54.57+0:09.05
32C.R. Puebla5:10+0:0510:20+0:0315:47+0:1221:02.07+0:16.55
41C.R. Ares5:13+0:0810:37+0:2016:11+0:3621:31.26+0:45.74

 FONDO ROJO : Equipos descalificados.
 FONDO VERDE : Mejor parcial.

Colaboran