XXIX Bandeira Princesa de Asturias

21 Agosto @ 18:45 h / Ayuntamiento de Castropol
EVENTOALIÑACIÓNS E RESULTADOS

Detalles

Fecha:
21 Agosto de 2016
Hora:
18:45 h

Normativa da Regata

 

Acta Arbitral da Regata

Organizador

CM CASTROPOL

Correo electrónico:
administracion@ligalgt.com

Website:
http://ligalgt.com

Árbitros:

  • Franco Cobas González
  • María Del Carmen Costas Otero

Lugar

Castropol

Dirección:
Peirao de Castropol,
33760, Concello de Castropol
Asturias

Resultado xeral

POSTOQBCLUBAliñacións1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.
31C.R. Arestrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:38+0:01 10:07  15:10  20:35 
33S.D. Samertolameutrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:39+0:0210:15+0:1815:23+0:1320:54+0:19
32C.R. Coruxotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:42+0:0510:21+0:1415:26+0:1620:58+0:23
24C.M. Castropoltrainera-de-regatas-disarmodel-20144-1 4:37 10:29+0:2215:29+0:1921:10+0:35
34C.R. Pueblatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:47+0:1010:26+0:1915:41+0:3121:15+0:40
21C.M. Bueu-Teccarsatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:38+0:0110:32+0:2515:35+0:2521:24+0:49
22C.R. Mecos-Mondariztrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:42+0:0510:41+0:3415:48+0:3821:41+1:06
11Amegrove C.R.D.C.trainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:41+0:0410:45+0:3815:49+0:3921:43+1:08
23C.R. Chapelatrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:44+0:0710:48+0:4115:56+0:4621:48+1:13
10º13C.R. Vilaxoántrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:48+0:1111:03+0:5616:14+1:0422:18+1:43
11º12C.R. Salgado-Perillotrainera-de-regatas-disarmodel-20144-14:50+0:1311:11+1:0416:22+1:1222:27+1:52

Resultado por quendas

POSTOBCLUB1ª VIRDIF.2ª VIRDIF.3ª VIRDIF.TOTALDIF.

QUENDA 1

1Amegrove CR 4:41  10:45  15:49  21:43.21 
3CR Vilaxoan4:48+0:0711:03+0:2816:14+0:2522:18.55+0:35.34
2CR Salgado-Perillo4:50+0:0911:11+0:3616:22+0:3322:27.38+0:44.17

QUENDA 2

4CM Castropol 4:37  10:29  15:29  21:10.83 
1CM Bueu-Teccarsa4:38+0:0110:32+0:0315:35+0:0621:24.64+0:13.81
2CR Mecos-Mondariz4:42+0:0510:41+0:1215:48+0:1921:41.51+0:30.68
3CR Chapela4:44+0:0710:48+0:1915:56+0:2721:48.83+0:38.00

QUENDA 3

1CR Ares 4:38  10:07  15:10  20:35 
3SD Samertolameu4:39+0:0110:15+0:0815:23+0:1320:54+0:19
2CR Coruxo4:42+0:0410:21+0:1415:26+0:1620:58+0:23
4CR Puebla4:47+0:0910:26+0:1915:41+0:3121:15+0:40

 FONDO ROJO : Equipos descalificados.
 FONDO VERDE : Mejor parcial.

Colaboran